Rybář
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 36 x 53,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2023 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč