113. Stromy u jezírka
Autor: Vladimír Ralenovský
(1920 Měnín - 2005 Brno)
signováno vpravo dole, zarámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 82,5 x 62,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč