170. Krajina

Autor: Vladimír Ralenovský
(1920 Měnín - 2005 Brno)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 66 cm, rámování: 79 x 63,5 cm

Konec dražby: 05.12.2017 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 650 Kč