30. Snopy na poli
Autor: Vladimír Ralenovský
(1920 Měnín - 2005 Brno)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 66 cm, rámování: 79 x 63 cm
Konec dražby: 24.09.2017 18:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč