230. U Křížku
signováno a datováno vpravo dole, rámováno blondelovým rámem
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 68 x 77 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč