Louže II.

Autor: Jiří Mocek
(1945 Praha)

na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 40 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč