96. Dům romantiků
Autor: Jiří Mocek
(1945 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč