Dům romantiků

Autor: Jiří Mocek
(1945 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč