284. Dvorek Vrtbovské zahrady
Autor: Vlasta Dětinská
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 19 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 28 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč