Křehká hra

Autor: Zdena Hömová

signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 26 x 32 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč