151. V davu
Autor: Vladimír Novák
(1947 Louny - ?)
Signováno na reversu, návrh na knižní přebal
Technika: kombinovaná technika, materiál: papír, přebal knihy
Šířka: 68 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč