10. Procházka na pláži

Autor: Edward Barton
(1936 - 2012)

Signováno vpravo dole, rámováno v bohatě zdobeném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 46 x 50 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:09 SEČ

Zbývá: 4d 6h 42m 20s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč