Na procházce v lese

Autor: Claude Fineli
(1956 - ?)

Signováno vpavo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu autorský popisek: "Sous bois"
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 33 cm, rámování: 50,5 x 63,5 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč