17. Smrt na obzoru

Autor: Karel Štěch
(1908 České Budějovice - 1982 České Budějovice)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, autorský tisk č.7
Technika: dřevoryt, datace: 1942
Šířka: 8 cm, výška: 15 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 18.05.2021 20:10 SELČ

Aktuální cena: 201 Kč

Zbývá: 8d 9h 21m 18s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč7.5.2021 21:06:42
1 Kč27.3.2021 19:38:55