173. Kompozice

Autor: Lyonel Feininger
(1871 New York - 1956 New York)

Signováno vlevo dole tužkou, na reversu razítko Ze sbírek Rudy Klinkovského
Technika: suchá jehla
Šířka: 10 cm, výška: 6 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 10.05.2021 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč