173. Kompozice
Autor: Lyonel Feininger
(1871 New York - 1956 New York)
Signováno vlevo dole tužkou, na reversu razítko Ze sbírek Rudy Klinkovského
Technika: suchá jehla
Šířka: 10 cm, výška: 6 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 10.05.2021 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč