51. Abstraktní kompozice
Autor: Lyonel Feininger
(1871 New York - 1956 New York)
Signováno a datováno vlevo dole tužkou, rámováno, zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1952
Šířka: 5,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 20,5 x 15,5 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč