105. Požehnání rolí v Dolních Dubňanech před válkou
Autor: Jan Kudláček
(1928 Dolní Dubňany (Znojmo) - 2017 Praha)
signováno vpravo uprostřed, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 19,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 36 x 41 cm
Konec dražby: 22.08.2023 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč