Noční Praha
Autor: Zdeněk Nemastil
(1879 Zásmuky - 1942 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 101,5 cm, rámování: 114 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.08.2023 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč