143. V krajině
Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)
přisouzeno autorovi, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč