155. Listy a květ Lípy
Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)
číslováno III. a datováno vlevo dole, signováno monogramem v tisku a tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1954
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč