212. Portrét dívky
Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1951
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 17,5 x 17,5 cm
Konec dražby: 15.03.2022 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč