24. Pražský hrad
Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)
Paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept, datace: 1956
Šířka: 23,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 39 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč