Zimní zahrady

Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 41 cm, rámování: 59 x 76 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč