Sedící pár 2ks

Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)

Signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel, datace: 1951
Šířka: 26 cm, výška: 37 cm, rámování: 61,5 x 48 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč