71. Skleněná láhev
Autor: Tomáš Bím
(1946 Praha)
signováno a značeno tužkou dole pod grafikou, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 33,5 x 24,5
Konec dražby: 13.05.2024 20:23 SELČ
Zbývá: 6d 7h 9m 26s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč