9. Koupaliště

Autor: Tomáš Bím
(1946 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno a paspartováno
Technika: koláž
Šířka: 41 cm, výška: 14 cm, rámování: 32,5 x 68,5

Konec dražby: 05.03.2024 20:04 SEČ

Zbývá: 12d 8h 6m 5s

Vyvolávací cena: 800 Kč