98. Jaro v modré
Autor: Jitka Gřešková
(1953 ?)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1995
Šířka: 14 cm, výška: 14 cm, rámování: 22 x 22 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč