105. Bíla ves
Autor: Jaroslav Pešek
(1923 Zálezly - 2008 Strakonice)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 9,5 cm, výška: 7 cm, rámování: 21,5 x 23 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč