153. Dívka s květy
Autor: Jiří Stulík
(? ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: 17 x 12,5 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč