71. Zatáčka u Makova
Autor: Evžen Prudil
(1909 Lipník nad Bečvou - 2001 ?)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera
Šířka: 38 cm, výška: 25 cm, rámování: 41 x 52 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč