113. Portrét dívky
Autor: E. Mohr
signováno vpravo dole, původní bohatý zlacený blondel rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 42 cm, výška: 53 cm, rámování: 58 x 70 cm
Konec dražby: 26.09.2017 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč