232. U zříceniny
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1934
Šířka: 58 cm, výška: 42 cm, rámování: 54 x 70 cm
Konec dražby: 16.03.2023 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč