Jihočeský Barok

Autor: Jan Dvořák
(1942 Tábor - ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Materiál: kachel - modrobílá ruční malba
Šířka: 15 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 21 x 21 cm

Konec dražby: 22.05.2023 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč