Pohled do údolí

Autor: Jan Dvořák
(1942 Tábor - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 18 cm, výška: 18 cm, rámování: volně

Konec dražby: 22.08.2023 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč