133. Normandie
Autor: Maxime Lalanne
(1827 - 1886)
Signováno v kameni vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 14 cm, rámování: 21 x 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč