243. Skály
Autor: Jan Rejchl
(1899 Hradec Králové - 1985 Hradec Králové)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1945
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 42 x 46 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:20 SELČ
Zbývá: 3d 14h 10m 45s
Vyvolávací cena: 500 Kč