111. Žluva na větvi

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Kresba tuší lavírovaná akvarelem, papír. Paspartováno a zaskleno. Na knižní textilii špinavé flíčky. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:55 SEČ

Zbývá: 8d 9h 46m 9s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč