Kočka na plotě

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Kolorovaná kresba, paspartováno, zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: akvarel
Šířka: 14,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 26 x 24,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč