U vody

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Lavírovaná tuš, papír, vpravo dole prasklé sklo, Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: tuš
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 39 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč