Spící srneček

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Lavírovaná barevná tuš, paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Šířka: 28,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 36 x 43,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč