Slepice na větvi

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Lavírová barevná tuš. Signováno vpravo dole. Paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Šířka: 18 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 40 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč