Štika

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Volný list, paspartováno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 12 cm, rámování: 23 x 30 cm

Konec dražby: 05.01.2022 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč