Pár ledňáčků

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Volný list, paspartováno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: akvarel
Šířka: 12 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 21 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč