Ptáček na větvi

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: akvarel
Šířka: 11,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 27 x 20 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč