Jeleni v souboji

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: tuš
Šířka: 22,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 41,5 x 32,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč