Vydra

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Šířka: 18 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 43 x 35 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč