Kukačka

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Kresba tuší lavírovaná akvarelem, papír. Paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Šířka: 16,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 31 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč