3 různé studie

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Paspartováno a zaskleno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: tuš
Šířka: 14 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 33 x 24,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč