Vlkodlak

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Zaskleno a paspartováno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: akvarel
Šířka: 12 cm, výška: 11 cm, rámování: 20 x 20 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč