Migrující pstruzi

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Šířka: 19,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 31,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč