191. Jack Russel Terrier
Autor: Alfred Wecerzick
(1864 - 1952)
Signováno vpravo dole v tisku, na reversu štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 23,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč